Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » Singapūras valdība izsludina trešo ievainojamību atklāšanas balvu programmu

Singapūras valdība izsludina trešo ievainojamību atklāšanas balvu programmu

Singapūras valdība izziņojusi jau trešo ievainojamību atklāšanas balvu (bug bounty) programmu, kuras mērķis ir novērst nepilnības internetā pieejamajās valdības sistēmās. Ievainojamību atklāšanas programmā ir iesaistīta Singapūras Kiberdrošības aģentūra (CSA) un Singapūras Valdības Tehnoloģiju aģentūra (GovTech).

 

 

Tāpat, kā iepriekšējās divas reizes, arī šī ievainojamību atklāšanas atlīdzību programma tiks organizēta ar HackerOne platformas starpniecību.

Ievainojamību atklāšanas balvu programma darbosies no jūlija līdz augustam un tajā piedalīsies 200 ārvalstu un 100 vietējie hakeri. Organizatori par katru ekspertu atklāto ievainojamību izmaksās atlīdzību $250 līdz $10000 apmērā. Valdība rezultātus paziņos septembrī.

“Singapūras valdības jaunākā ievainojamību atklāšanas balvu programma ir daļa no stratēģiskās iniciatīvas un projekta, kura mērķis ir izveidot drošu un elastīgu “viedās nācijas” modeli, nostiprinot sadarbību ar kiberdrošības nozari un kopienu,” teikts paziņojumā presei. “GovTech ievainojamību atklāšanas balvu programma tiks realizēta dzīvē no 2019. gada jūlija līdz augustam un attieksies uz deviņiem valdības digitālajiem pakalpojumiem un informācijas un sakaru tehnoloģiju sistēmām ar paaugstinātu lietotāju mijiedarbību, kas pieejamas internetā.”

2017. gada septembrī Singapūras Aizsardzības ministrija (MINDEF) uzaicināja apmēram 300 legālus hakerus no visas pasaules piedalīties savā pirmajā ievainojamību atklāšanas balvu programmā. Hakeri atklāja 35 ievainojamības un atlīdzībās tika izmaksāti $15000.

Otrā programma risinājās 2019. gada sākumā un tās gaitā tika atklātas 26 ievainojamības, par kurām kopējais atlīdzību apjoms sasniedza $12000.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

74 − 67 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu