Sākumlapa » Notikumi » Symantec ASV likvidē simtiem darbavietu

Symantec ASV likvidē simtiem darbavietu

Drošības programmatūras gigants Symantec 100 miljonu dolāru vērtas pārstrukturēšanas programmas ietvaros ASV plāno likvidēt vairākus simtus darbavietu. Darbavietu skaita samazinājumi ietekmēs dažādas profesijas, bet vissmagāk to izjutīs darbinieki, kas veic tehnisko darbu. Saskaņā ar datiem, ko Symantec Kalifornijā iesniedzis Nodarbinātības attīstības departamentam, lielākā daļa no likvidējamajiem amatiem ir programmatūras inženieri, programmatūras izstrādes inženieri, kā arī vidējā līmeņa vadītāju pozīcijas.

 

 

Uzņēmums Symantec nodarbina aptuveni 11000 darbinieku visā pasaulē. Darbavietu skaita samazināšana ASV ir daļa no Symantec plānotā 7% darbaspēka samazinājuma, par ko uzņēmums ziņoja pagājušajā mēnesī, līdztekus ziņām par uzņēmuma korporatīvās drošības portfeļa pārdošanu 10,7 miljardu ASV dolāru vērtībā Sanhosē mikroshēmu ražotājam Broadcom (lasiet: Broadcom iegādājas Symantec korporatīvās drošības portfeli par 10,7 miljardiem ASV dolāru).

Ziņas par darbaspēka samazinājumiem parādījušās līdz ar baumām, ka Symantec ir piesaistījis divu privātā kapitāla investoru uzmanību, kuri saskaņā ar Wall Street Journal informāciju kiberdrošības uzņēmumu vēlas iegādāties par vairāk nekā 16 miljardiem ASV dolāru. Žurnāls ziņoja, ka Permira and Advent International Corp. ar Symantec pārrunājuši uzņēmuma pārņemšanas iespējas, par vienu Symantec akciju piedāvājot 26 līdz 27 dolārus. Šī darījuma rezultātā viņi iegūtu uzņēmuma mājas lietotāju produktu daļu, bet korporatīvo produktu virziens tiktu pārdots Broadcom Inc.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

89 − 80 =

Uz augšu