Sākumlapa » Notikumi » Trešo reizi notiks Kaspersky Rīgas atklātais snūkera turnīrs

Trešo reizi notiks Kaspersky Rīgas atklātais snūkera turnīrs

Kaspersky Rīgas atklātais snūkera turnīrs 2016. gada jūnijā notiks trešo reizi pēc kārtas, turklāt šogad ar ievērojami palielinātu balvu fondu. Turnīra kopējā naudas balva pieaugs no 125 līdz 200 tūkstošiem eiro. Kaspersky Riga Masters uzvarētāja balva būs divkāršota līdz 50 tūkstošiem eiro.

 

kaspersky_riga_masters

 

2016. gadā turnīrs sāksies 3. un 4. jūnijā Prestonas Ģildē ar 128 spēlētāju sacensībām atlases kārtā. Pēc tam 64 kvalificējušies spēlētāji ieradīsies uz beigu posmiem Rīgā, kas norisināsies no 22. līdz 24. jūnijam. Līdz pusfinālam un finālam, kur spēles būs līdz pieciem uzvarētiem freimiem bez intervāla, visas spēles būs līdz četriem uzvarētiem freimiem.

World Snooker valdes priekšsēdētājs Barijs Hērns sacīja: «Snūkers noteikti attīstās visā Eiropā, lai gan mums šajā kontinentā ir tikai trīs pasākumi ar vismaz 200 tūkstošu eiro balvu fonda piedāvājumu. Turnīrs tiks pārraidīts televīzijas kanālā Eurosport, un pēc tam tiks piesaistītas deviņas papildu raidorganizācijas Āzijā. Rīga ir ļoti populāra spēlētāju vidū, jo tā ir skaista pilsēta. Šajā pasaules daļā ir nepārprotami spēcīgs atbalsts snūkeram. Ņemot vērā palielināto balvu fondu, es ceru šeit ieraudzīt daudz pasaules vadošo spēlētāju.»

 

2014. gada Kaspersky Rīgas atklātā snūkera turnīra galvenās balvas ieguvējs Marks Selbijs.

2014. gada Kaspersky Rīgas atklātā snūkera turnīra galvenās balvas ieguvējs Marks Selbijs.

Kaspersky Lab valdes priekšsēdētājs un vadītājs Jevgeņijs Kasperskis sacīja: «Snūkers man vienmēr ir paticis — gan tā gars, gan intensitāte. Es to varētu skatīties visu dienu. Tāpēc es patiešām priecājos, ka mēs atbalstām šo brīnišķīgo pasākumu. Joprojām neesmu izlēmis, kam jutīšu līdzi turnīra gaitā, taču tik un tā ar nepacietību gaidu visus dramatiskos katra izspēlētā freima notikumus.»

 

2015. gada Kaspersky Rīgas atklātā snūkera turnīra galvenās balvas ieguvējs Barijs Hokinss.

2015. gada Kaspersky Rīgas atklātā snūkera turnīra galvenās balvas ieguvējs Barijs Hokinss.

Biļetes uz Kaspersky Riga Masters IR PĀRDOŠANĀ. Lai rezervētu, apmeklējiet tīmekļa vietni www.bilesuserviss.lv. Līdzjutēji varēs vienā dienā redzēt daudzus savus snūkera varoņus un vienlaikus noskatīties vairākas spēles. Kaspersky Rīgas atklātais snūkera turnīrs ir Latvijas vēsturē pirmās profesionālās snūkera sacensības, kas notiek kopš 2014. gada. 2014. gadā tajās uzvarēja Marks Selbijs (Mark Selby), bet 2015. gadā galveno balvu ieguva Barijs Hokinss (Barry Hawkins).

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

64 − = 56

Uz augšu