Sākumlapa » Notikumi » Uzņemta filma par datortārpu I Love You

Uzņemta filma par datortārpu I Love You

Šodien notiks pirmizrāde filmai par pazīstamo datortārpu I Love You. 2000. gada maijā strauji izplatījās datorvīruss Love Bug (pazīstams arī kā I love you un LoveLetter): vēstules ar šo kaitēkli piepildīja e-pasta kastītes un pasta serverus visā pasaulē. Kaitīgā programma, kas bija piesaistīta vēstulēm ar tēmu „I love you”, bojāja multimediju failus inficētajos datoros un sūtīja savas kopijas visiem, kuru adreses bija lietotāja kontaktu sarakstā.

 

 

Kaitēklim veltītā filma „Tēma: es tevi mīlu” (Subject: I Love You) tiks pirmoreiz izrādīta Ņūportbīčas kinofestivālā. Dinamiskajā un specefektiem bagātajā romantiskajā drāmā par postošo datorvīrusu I Love You filmējies Supermena atveidotājs Dīns Keins, Kristīne Bauere (pazīstama no seriāla „Īstās asinis”) un citi.

 

 

Filma stāsta par to, kā jauns cilvēks zaudē mīļoto meiteni un, vēloties viņu atgūt, uzraksta postošu datorvīrusu. Patiesībā vīrusu uzrakstīja kāds students Filipīnās, lai nozagtu citu interneta lietotāju paroles. Šis cilvēks, Onils de Gusmans, izspruka sveikā, jo toreiz Filipīnu likumos nebija paredzēts sods par datoru drošības apdraudēšanu.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

79 − = 75

Uz augšu