Sākumlapa » Aizsardzība » Vebinārs: Uzņēmuma drošības pārdefinēšana digitālās transformācijas laikmetā

Vebinārs: Uzņēmuma drošības pārdefinēšana digitālās transformācijas laikmetā

Digitālajā pasaulē efektīva informācijas drošība ir viens no galvenajiem uzņēmējdarbības panākumu faktoriem. Hakeri atrod arvien jaunus veidus, kā uzbrukt uzņēmumu digitālajiem aktīviem, tāpēc var tikt apdraudēta organizācijas spēja saglabāt darbības nepārtrauktību un drošu informācijas apriti. Jaunas uzbrukumu metodes un agrāk nebijuši draudu vektori prasa būtiski mainīt pieeju uzņēmuma aizsardzībai.

Pasākumā World Cyber Security Congress, kas notiks 27. martā Londonā, Kaspersky Lab rīko semināru, lai apskatītu iespējas risināt aizsardzības problēmu digitālajā pasaulē, kur riski ir lieli un kur vienīgā drošā aizsardzība ir vispusīga pieeja datordrošības jautājumos.

Pievienojieties Kaspersky Lab šajā seminārā un:

  • uzziniet, kas pašlaik apdraud tādas organizācijas kā jūsējā;
  • uzziniet, kā ierīkot drošu aizsardzību digitālās transformācijas laikmetā;
  • uzziniet, kā progresīva globālā korporācija ir izveidojusi savu aizsardzības sistēmu uz pārbaudītu tehnoloģiju pamata;
  • uzdodiet jautājumus ekspertiem.

Seminārā Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes komandas galvenais drošības pētnieks Deivids Emms savā lekcijā „Galvenie kiberapdraudējumi jūsu digitālajam biznesam” pastāstīs par mūsdienu kiberapdraudējumiem.

Pēc tam Lielbritānijas un Īrijas Kaspersky Lab galvenais menedžeris Adams Maskatija lekcijā „Kiberdrošība kā jūsu digitālās transformācijas stratēģijas sastāvdaļa” pastāstīs par tādas drošības sistēmas ierīkošanu, kura spēj reaģēt uz ļoti sarežģītiem draudiem.

Semināra noslēgumā Kaspersky Lab klienta tehniskais direktors dalīsies pieredzē — kā sekmīgi cīnīties ar modernajiem kiberapdraudējumiem.

 

 

Sākums: šī gada 27. martā 15:45.
Ilgums: 75 min.
Valoda: angļu
Runātāji: Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes grupas (GReAT) galvenais drošības pētnieks Deivids Emms (David Emm), Lielbritānijas un Īrijas Kaspersky Lab galvenais menedžeris Adams Maskatija (Adam Maskatiya)

Apraksts:During the seminar, our Principal Security Researcher in the Global Research and Analysis Team David Emm will talk about contemporary threats in ‘The Top Cyber-threats Facing Your Digital Business’.

Next, in ‘Cybersecurity as Part of Your Digital Transformation Strategy’, Adam Maskatiya, General Manager, Kaspersky Lab UK & Ireland will outline how to build a cybersecurity system able to respond to highly complex threats.

The seminar will end in conversation – CTO one of our customer talks about their success story in fighting today’s cyberthreats.

Reģistrācijahttps://www.brighttalk.com/webcast/15591/306841

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 62 = 63

Uz augšu