Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Padomi » Kā ierobežot piekļuvi atsevišķām vietnēm

Kā ierobežot piekļuvi atsevišķām vietnēm

Uz katru izglītojošu un bērniem pilnīgi drošu vietni internetā ir simtiem tādu vietņu, kuras bērniem labāk nevajadzētu apmeklēt, bet kuras viņi tomēr var pavisam nejauši atrast. Vecāku kontroles mehānisma filtri labi īsteno vispārīgus aizliegumus aplūkot tikai pieaugušajiem paredzētus materiālus par noteiktām tēmām, taču dažreiz nepieciešams liegt piekļuvi kādai vietnei tikai uz laiku, piemēram, kad jūs turpat blakus gatavojat pusdienas, bet tikmēr dators izklaidē bērnu. Jūs nemaz nevarat iedomāties, kur mazo var aizvest visādi videoklipu ieteikumi un visur izvietotie uzraksti „Jums vēl varētu patikt…”.

 

 

Ar Kaspersky Internet Security 2018 (30-dienu bezmaksas pilnfunkcionāls izmēģinājums), funkcijas „Vecāku kontrole” palīdzību ļoti viegli varat bloķēt piekļuvi atsevišķām vietnēm. Lūk, kā to dara. Programmas galvenajā logā izvēlieties Vecāku kontrole.

 

 

Izvēlieties bērna profilu, ieslēdziet kontroli un atveriet Konfigurēt ierobežojumus.

 

 

Šajā logā kreisajā panelī izvēlieties Internets, bet galvenajā logā noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt izņēmumus.

 

 

Noklikšķiniet uz Pievienot izņēmumu un norādiet vai nu vietni, vai atsevišķas lapas, bet pēc tam izvēlieties Atļaut vai Bloķēt. Šos iestatījumus varat lietot kopā ar kategoriju filtrēšanu.

 

 

 

„Vecāku kontroles” iestatījumus varat jebkurā brīdī papildināt, noņemt un mainīt. Un neaizmirstiet, ka ar vecāku kontroli vienmēr ir labāk, nekā bez tās!

 

 

Tiem vecākiem, kuriem bērnu drošībai nepieciešams multiplatformu (Windows, Mac, Android, iOS) rīks ar funkcionalitāti līdz pat atrašanās vietas kontrolei, mēs iesakām atsevišķu programmatūru Kaspersky Safe Kids Premium, par kuru pastāstīsim sīkāk jau pavisam drīz.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

89 − 79 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu