Sākumlapa » Notikumi » Kļūdains McAfee Endpoint Security atjauninājums bloķē pieteikšanos Windows datoros

Kļūdains McAfee Endpoint Security atjauninājums bloķē pieteikšanos Windows datoros

ziņo Bleeping Computer, McAfee Endpoint Security drošības programmatūras atjauninājums ir izraisījis lielas galvassāpes sistēmas administratoriem visā pasaulē, jo tas noteiktu produkta versiju lietotājiem neļauj pieteikties datoros.

 

 

Tiešsaistes izdevums raksta, ka sākotnēji pamanīja informāciju par incidentu, kad kāds lasītājs norādīja uz Reddit ierakstu, kurā tika ziņots, ka UK Power Networks darbiniekiem ticis paziņots, ka viņiem nav atļauts pieteikties savos datoros “mcafee sistēmas atjauninājuma” dēļ.

 

 

Saskaņā ar McAfee biļetenu, ja Windows datoriem tiek izmantots McAfee Endpoint Security 10.2 (vai agrāks) ar iespējotu Exploit Prevention, kuram uzstādīts atjauninājums 9418, lietotāji nevar pieteikties viņu datoros. McAfee ir izlaidis atjauninājumu 9419 (acīmredzot, izlabotu), kas neizraisa datoru pieejas bloķēšanu.

Tiem datoriem, kuriem McAfee Endpoint Security atjauninājuma kļūdas dēļ pieeja Windows datoriem jau ir liegta, problēmas novēršanai tiek ieteikts veikt manuālas darbības ar Windows reģistru pie atslēgta Exploit Prevention, pārstartējot datorus režīmā Safe Mode, kā tas aprakstīts McAfee biļetenā “Unable to log on to Windows systems with Endpoint Security 10.2 (or earlier) after you apply Exploit Prevention content version 9418“.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

48 + = 53

Uz augšu