Sākumlapa » Padomi » Windows 11 ir klāt: vai jūsu dators ir saderīgs ar to?

Windows 11 ir klāt: vai jūsu dators ir saderīgs ar to?

Šonedēļ pie Windows 10 lietotājiem kā bezmaksas atjauninājums sāka nonākt operētājsistēma Windows 11. Saskaņā ar ziņu Microsoft vietnē šai operētājsistēmai vajadzētu strādāt ar lielāko daļu datoru, tomēr jāņem vērā, ka dažs labs pavecāks mīlulis Windows 11 saderības prasības neizturēs. Lai gan daudziem lietotājiem uz atjauninājuma piedāvājumu var nākties gaidīt mēnešiem, jau tagad var pārbaudīt, vai jūsu dators atbilst Windows 11 tehniskajām prasībām.

Datoru saderības pārbaudei ar Windows 11 Microsoft piedāvā lietotni PC Health Check. Bet tas nav vienīgais veids, kā pārbaudīt, vai jūsu ierīce darbosies ar bezmaksas Windows 11 atjauninājumu.

Microsoft lietotne PC Health Check

Lejupielādējiet PC Health Check. Atveriet failu, piekrītiet pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un noklikšķiniet uz Install (Instalēt). Pārliecinieties, vai ir atzīmēta izvēles rūtiņa Open PC Health Check (Atvērt PC Health Check), un noklikšķiniet uz Finish (Pabeigt). Tālāk lietotnes logā nolikšķiniet uz pogas Check now (Pārbaudīt tūlīt).

Ja jūsu dators nav saderīgs, jūs saņemsiet paziņojumu, kurā būs teikts, ka dators pašlaik neatbilst Windows 11 sistēmas prasībām, un plašāku informāciju, kāpēc tas neatbilst prasībām.

Dators atbilst Windows 11 prasībām.

Ja dators ir saderīgs, varēsiet bez maksas lejupielādēt Windows 11 atjauninājumu. Oficiālais Windows 11 izlaišanas datums ir šī gada 5. oktobris, taču Microsoft plāno pakāpenisku ieviešanu, un daudzas ierīces jauninājumu neredzēs līdz 2022. gadam.

WhyNotWin11 lietotne Windows 11 saderības pārbaudei

Atvērtā pirmkoda lietotne WhyNotWin11 ir laba alternatīva lietotnei PC Health Check. To ir izveidojis ar Microsoft nesaistīts izstrādātājs un tai vajadzētu sniegt jums vairāk informācijas, kā arī ļaut sīkāk izpētīt dažādas iespējamās saderības problēmas. Šeit ir informācija no TechRadar, kā to izmantot, lai noteiktu savas ierīces saderību ar Windows 11.

Microsoft tehniskās prasības saderībai ar Windows 11

Ja jūs esat uz “tu” ar IT tehnisko pusi, tad jums var noderēt arī Microsoft publicētās minimālās tehniskās prasības ierīču saderībai ar Windows 11 šajā ražotāja lapā.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

37 + = 38

Uz augšu