Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » ASV kiberdrošības izdevums novērtē Kaspersky biznesa aizsardzību ar “piecām zvaigznēm”

ASV kiberdrošības izdevums novērtē Kaspersky biznesa aizsardzību ar “piecām zvaigznēm”

Kiberdrošības tēmai veltītā resursa SC Media ASV redakcija ir nopublicējusi pārskatu par Kaspersky Lab pamata produktu uzņēmumu un organizāciju IT infrastruktūras aizsardzībai Kaspersky Endpoint Security for Business (KESB), novērtējot to ar augstāko atzīmi!

 

Piecas zvaignes no SC Media

Kā atzīmē SC Media, risinājums atbalsta lielāko daļa platformu, piemēram, Windows, Linux un Mac darbstacijas un serveru operētājsistēmas; pasta serverus, piemēram, Exchange un citus; kopdarba serveri, piemēram, MS SharePoint, tīmekļa vārtejas, mobilās ierīces, noņemamās elektroniskās atmiņas ierīces utt.

 

 

Jaunākajā Kaspersky Endpoint Security for Business versijā ir iebūvēti sensori un integrācija ar galiekārtu detektēšanas un reaģēšanas programmatūru (EDR), kas ļauj saņemt un analizēt lielu datu apjomu, lai atklātu labi slēptus, sarežģītus kiberuzbrukumus. Iekļauti ir arī mobilās drošības elementi, kurus iespējams centralizēti prekonfigurēt un ieviest, izmantojot funkciju „Deployment Over the Air”.

Kaspersky Lab piedāvā arī mākonī balstītu galiekārtu vadību. Lietojumprogrammu kontroli nodrošina Dynamic Whitelisting (dinamiskais „baltais saraksts”), kas izstrādāts Kaspersky Lab un gādā par lielāku drošību pret uzbrukumiem. Kaspersky Lab ir izstrādājis Dynamic Whitelisting datubāzi, lai veiktu labāku lietojumprogrammu klasifikāciju, sistematizējot zināšanas par leģitīmo programmatūru. Host Intrusion Prevention, izmantojot vietējās un mākoņa reputācijas datu bāzes, regulē piekļuvi konfidenciāliem datiem ierīcēs.

 

Kaspersky Endpoint Security for Business novērtējums no SC Lab ekspertu komandas.

Kaspersky Endpoint Security for Business novērtējums no SC Lab ekspertu komandas.

Lokāla vadības risinājuma gadījumā KESB izmanto tradicionālo pieeju un ir dažādi veidi, kā var ieviest KESB, bet izplatītākais ir ieviešana no Kaspersky Security Center, kurā administratoriem ir pieejama detalizēta informācija par tīkla drošības līmeņiem, kā arī viņi var konfigurēt visus aizsardzības sistēmas elementus. Galiekārtu aģentu un drošības politikas ieviešana no Kaspersky Security Center ir vienkāršs, viegli izpildāms uzdevums.

Ievainojamību un labojumu pārvaldības komponents ir lieliska funkcija, kas nodrošina automātisku ievainojamību likvidēšanu un var aiztaupīt manuālas pārbaudes, kas būtu jāveic drošības grupām. KESB ir uzlabotas administrēšanas un ieviešanas funkcijas, jo tagad tas ļauj ar vienu serveru iekārtu pārvaldīt pat 100 000 galiekārtu.

Licences darbības periodā tiek nodrošināts bezmaksas pamatatbalsts, kas ietver atbalstu pa telefonu darba dienās darba laikā un elektronisku pieprasījumu iesniegšanu tīmekļa portālā. Ir arī vairākas maksas atbalsta pakāpes premium līmeņa atbalsta līgumos.

Tādu īso pārskatu ar ļoti augstu Kaspersky Endpoint Security for Business novērtējumu mums sniedz SC Media apskatnieks un SC Lab ekspertu komanda. Papildus informāciju Kaspersky Endpoint Security for Business var iegūt, noskatoties nesen notikušā vebināra ierakstu (angļu val., nepieciešama reģistrācija BrightTALK platformā) zemāk, bet pieprasīt bezmaksas izmēģinājumu šeit.

 

Vebināra ieraksts: What’s New in Kaspersky Endpoint Security for Business

 


Akcija Latvijā! 50% atlaide jauniem klientiem

2018. gada 3. ceturksnī jauniem klientiem, ieskaitot tos, kas pāriet no citu ražotāju drošības risinājumiem ar migrācijas atlaidi, tiek piedāvāta 50% atlaide virknei Kaspersky Lab biznesa produktu:

Jautājumu gadījumā izmantojiet saziņas informāciju lapas apakšējā daļā šeit.

 

Kiberdrošības risinājumi jebkura mēroga biznesam

Jāatzīmē, ka pēdējā laikā uzņēmums Kaspersky Lab ir ļoti aktīvi strādājis pie IT drošības produktu portfeļa dažādām biznesa nozarēm un tagad ir spējīgs piedāvāt kompleksus drošības risinājumus jebkura mēroga uzņēmumiem un organizācijām.

 

 

Bez tradicionālā Kaspersky Endpoint Security for Business ir pieejami arī:

Kopā minētie produkti un pakalpojumi ļauj izveidot kompleksus kiberdrošības risinājumus, kas ir pielāgoti noteiktai nozarei un spēj atklāt pat vissarežģītākos mērķētos uzbrukumus. Pilnu katalogu Kaspersky
Security Solutions for Enterprise 2018 (PDF, angļu val.) lejupielādējiet šeit.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

7 + 2 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu