Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Austrijas ķīmijas rūpnieki minimizē cilvēka kļūdas risku ar Kaspersky Lab apmācību

Austrijas ķīmijas rūpnieki minimizē cilvēka kļūdas risku ar Kaspersky Lab apmācību

Uzņēmumu datorsistēmu aizsargāšanu parasti apgrūtina darbinieku kļūdas un incidenti. Saskaņā ar Kaspersky Lab Industrial CyberSecurity aptauju, ceturtā daļa rūpniecības uzņēmumu atzīst, ka tiem darbinieku kļūdas vai nejaušības dēļ pēdējo 12 mēnešu laikā ir bijis vismaz viens datordrošības incidents. 

 

 

Uzņēmums Donau Chemie Group, kas ražo ķīmiskos izstrādājumus dažādiem zīmoliem un mazumtirdzniecības veikalu ķēdēm, vienmēr ir rūpējies par datordrošību, uzskatot to par vienu no galvenajiem sekmīgas uzņēmējdarbības priekšnoteikumiem. Tomēr pamazām uzņēmuma IT infrastruktūra kļuva arvien sarežģītāka, un tas sāka meklēt uzticamu partneri, kas ne tikai nodrošinātu viegli pārvaldāmu, integrētu datordrošības platformu, bet arī motivētu darbiniekus pilnveidot savas zināšanas datordrošības jomā. Pēc vairāku iespēju izmēģināšanas Donau Chemie Group izvēlējās Kaspersky Cybersecurity Awareness Platform, lai izglītotu savus darbiniekus par datordrošību.

Donau Chemie Group vēlējās novērtēt darbinieku apmācības efektivitāti datordrošības jomā. Tradicionālās bezsaistes izglītības platformas nespēj nostiprināt tehniskās datordrošības prasmes un nemotivē darbiniekus (izņemot IT speciālistus), lai viņi mainītu savu uzvedību. Donau Chemie Group IT komanda ir pārliecināta, ka Kaspersky Cybersecurity Awareness Platform būs gan efektīvi izglītojoša, gan citādi sekmīga.

Kaspersky Cybersecurity Awareness Platform ļauj IT vadības komandai reāllaikā sekot savu kolēģu apmācības procesam. Ar īpašiem vingrinājumiem, kas ir piemēroti dažādiem datordrošības zināšanu līmeņiem, visi lietotāji var piedalīties apmācībā un iegūt prasmes, kas viņiem patiešām ir nepieciešamas. Šī platforma ne tikai sniedz zināšanas, bet arī palīdz personālam izstrādāt jaunus uzvedības modeļus. Pēc katra interaktīvā izglītības un simulācijas uzdevumu bloka pabeigšanas lietotājs saņem ziņojumu par pieļautajām kļūdām, lai varētu no tām mācīties. Dalībniekiem ir arī papildu priekšrocības — viņiem nevajag veltīt daudz laika apmācībām, un viņi var pēc vajadzības pielāgot savu apmācību grafiku.

 

 

“Esmu pārliecināts, ka, izmantojot Kaspersky Cybersecurity Awareness Platform, visi Donau Chemie Group darbinieki iegūs nepieciešamās prasmes, lai uzlabotu savu datordrošības higiēnas līmeni. Tā kā pikšķerēšanas testos klikšķu līmenis jau ir mazāks par 2%, tagad mēs varam apsvērt sarežģītāku testu ieviešanu, lai sasniegtu nākamo līmeni informētībā par datordrošību un lai uzlabotu mūsu darbinieku prasmes,” saka Donau Chemie IT daļas vadītājs Kristiāns Langs.

Papildus Kaspersky Cybersecurity Awareness Platform, kas paredzēta “parastajiem” darbiniekiem, Donau Chemie izmanto Kaspersky Lab apmācību kursu Cybersecurity for IT Online. Tas ir salīdzinoši jauns risinājums, kas IT menedžeriem, tehniskās apkalpošanas dienesta speciālistiem un izstrādātājiem nostiprina praktiskas iemaņas, kā pamanīt iespējamu uzbrukumu scenāriju šķietami nejaušā datorincidentā, reaģēt uz to un vajadzības gadījumā savākt pierādījumus, lai veiktu padziļinātu izpēti.

Darbinieku zināšanu un prasmju uzlabošana ir tikai viens no aizsardzības līmeņiem, kas var noderēt uzņēmumiem. Līdztekus tam katram uzņēmumam nepieciešama integrēta daudzpakāpju datordrošības platforma. Lai nodrošinātu savas IT infrastruktūras aizsardzību pret ļaunprogrammatūru, izspiedējvīrusiem, kriptovalūtas racējiem un citiem apdraudējumiem, Donau Chemie Group ir ieviesusi Kaspersky Endpoint Security for Business. Sīkāka informācija par Kaspersky Lab nākamās paaudzes galiekārtu drošības risinājumu ir pieejama šeit.

 

Kaspersky Endpoint Security for Business

 

Uzzināt vairāk par Kaspersky Cybersecurity Awareness pakalpojumiem jūs varat, lejupielādējot:

Ar jautājumiem par Kaspersky Cybersecurity Awareness pakalpojumiem jāvēršas pie Kaspersky Lab officiālā izplatītāja vai partneriem.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 2 = 3

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu