Sākumlapa » Aizsardzība » ASV izdevums nosauc trīs Kaspersky Lab produktus par labākajiem 2018. gadā

ASV izdevums nosauc trīs Kaspersky Lab produktus par labākajiem 2018. gadā

Pazīstamais ASV IT tehnoloģiju tiešsaistes izdevums Tom’s Guide ir nopublicējis savu skatījumu par labākajiem personālajiem IT drošības produktiem “Best Antivirus Software and Apps 2018”. Sešās nominācijās puse uzvaru ir tikusi Kaspersky Lab produktiem, kas tādējādi turpina savu triumfu testos un pārskatos.

Kaspersky Lab - Tom's Guide Editor's Choice

Kā norāda Tom’s Guide, vērtēta ir tikusi saskarne, ātrdarbība, aizsardzība un papildus funkcijas. Jāpiezīmē, ka produktu ātrdarbību izdevuma speciālisti ir mērījuši paši, taču aizsardzības novērtējumos viņi ir paļāvušies uz AV-TEST no Vācijas un AV-Comparatives no Austrijas. Interesanti, ka Windows dators Tom’s Guide antivīrusu ātrdarbības testiem nav izvēlēts kaut kāds superjaudīgs, bet gan ļoti pieticīgs piezīmjdators ar Intel Core i3 procesoru.

 

Kaspersky Internet Security - Best Midrange Antivirus Product - Tom's Guide

 

Pirmā nominācija, kurā Tom’s Guide iesaka kā labāko un kā redaktora izvēli Kaspersky Lab produktu, ir labākais vidējā līmeņa antivīrusu aizsardzības produkts. Tas ir tas pats Kaspersky Internet Security, kuru arī mēs iesakām visiem mājas lietotājiem, jo tas nodrošina ekselentu aizsardzību pret visu veidu apdraudējumiem internetā. Praksē ir novērots, ka pastāvīgie tā lietotāji gadiem ilgi dzīvo bez kiberincidentiem un operētājsistēmas pārinstalācijām. Tā kā tam ir pieejama saskarne arī latviešu valodā un atsaucīgs vietējais tehniskais atbasts, tad šis produkts lieliski der pat mazāk zinošiem lietotājiem.

Tom’s Guide atzīmē Kaspersky Internet Security ekselento aizsardzību, nelielo sistēmas noslodzi un pilnu klāstu ar papildus funkcijām un rīkiem, ieskaitot drošo pārlūku, virtuālo klaviatūru, specializētu aizsardzību pret izspiedējvīrusiem, web-kameras aizsardzību, VPN (vienas dienas bezmaksas trafiks ir ierobežots) ar automātisku ieslēgšanos pie pievienošanās nedrošam Wi-Fi tīklam.

 

Kaspersky Internet Security - Best Premium PC Security Suite - Tom's Guide

 

Otrā nominācija, kur Tom’s Guide atzīst Kaspersky Lab pārākumu, ir premium segments jeb labākais premium drošības risinājums. Izdevuma redaktora izvēle ir Kaspersky Total Security. Ja vienkāršiem vārdiem paskaidrot galveno atšķirību no Kaspersky Internet Security, tad premium produktā bez aizsardzības pret visiem apdraudējumu veidiem internetā ir pievienoti papildus datu aizsardzības rīki rezerves kopiju veidošanai, ļoti drošai failu dzēšanai, datu šifrēšanai un paroļu pārvaldībai, kā arī ļoti attīstīts rīks bērnu drošībai. Faktiski, Kaspersky Total Security lietotāji bez maksimālas funkcionalitātes saņem divus papildus produktus – Kaspersky Password Manager un Kaspersky Safe Kids.

 

Kaspersky Internet Security for Mac - Best Mac Antivirus - Tom's Guide

 

Un trešā nominācija, kur par labāko atzīts ir Kaspersky Lab produkts, ir labākais Mac antivīruss. Kā atzīmē Tom’s Guide, Kaspersky Internet Security for Mac piedāvā gan vismazāko ietekmi uz sistēmu, gan ļoti augstu aizsardzības līmeni. Tas pat nodrošina vecāku kontroli, web-kameras aizsardzību un spēj nobloķēt izsekošanu no interneta vietņu puses.

Šāds atzinību pārsvars pār konkurentiem nav nekas pārsteidzošs, jo Kaspersky Lab produkti gadiem ilgi uzrāda fenomenālu stabilitāti aizsardzības kvalitātes testos – tie visbiežāk ir pirmajā vietā vai pirmajā trijniekā. Pēdējais no sasniegumiem, kuru gribas īpaši atzīmēt, ir pārliecinoša uzvara britu laboratorijas SE Labs šī gada pirmā ceturkšņa testos. Īpašs te ir fakts, ka SE Labs tests ir pasaulē pirmais, kas pilnībā atbilst jaunam Anti-Malware Testing Standards Organization standartam, kura mērķis ir garantēt testu objektivitāti. Vairāk par to var uzzināt atsevišķā mūsu rakstā.

 

SE Labs 2018. gada pirmā ceturkšņa testa rezultātu kopsavilkums mājas risinājumu segmentā.

SE Labs 2018. gada pirmā ceturkšņa testa rezultātu kopsavilkums mājas risinājumu segmentā.

Visiem augstāk minētajiem un citiem Kaspersky Lab produktiem ir pieejams 30 dienu pilnfunkcionāls bezmaksas izmēģinājums, kas ietver arī bezmaksas tehnisko atbalstu. Kaspersky Internet Security un Kaspersky Total Security ietver programmatūru ne tikai priekš Windows, bet arī priekš Mac, Android un iOS (atkarībā no operētājsistēmas funkcionalitāte var ievērojami atšķirties).

 

Kaspersky Internet Security neļaus vietnēm izsekot jūs

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

82 − = 81

Uz augšu