Sākumlapa » Aizsardzība » AV-Comparatives atzīst Kaspersky Internet Security par labāko no labākajiem

AV-Comparatives atzīst Kaspersky Internet Security par labāko no labākajiem

Viens no vadošajiem antivīrusu vērtētajiem pasaulē, neatkarīgā antivīrusu testēšanas organizācija AV-Comparatives ir nopublicējusi kārtējo gada kopsavilkumu, kurā apkopoti dati par astoņiem 2015. gadā veiktiem testiem. Gada produkta tituls par augstākajiem novērtējumiem visos astoņos testos ir piešķirts Kaspersky Lab programmatūrai Kaspersky Internet Security.

 

EugeneKaspersky_av-comparatives2015c

Kaspersky Lab vadītājs Jevgēņijs Kasperskis ar AV-Comparatives apbalvojumu “Product of the Year”.

Risinājums Kaspersky Internet Security no austriešu AV-Comparatives ir saņēmis ne tikai galveno balvu “Product of the Year”, bet arī veselu birumu atzinību atsevišķās kategorijās: ātrdarbībā, aizsardzībā un ārstēšanā.

av-comparatives2015_kaspersky

AV-Comparatives galveno balvu “Product of the Year” pavada atzinības atsevišķās kategorijās: ātrdarbībā, aizsardzībā un ārstēšanā.

Pilnu AV-Comparatives atskaiti “Summary Report 2015” PDF formātā var atrast organizācijas vietnē.

Latvijā Kaspersky Internet Security, kas ir paredzēts Windows datoru aizsardzībai pret visu veidu apraudējumiem internetā, ir pieejams produkta Kaspersky Internet Security – Multi-Device sastāvā. Tas nozīmē, ka, nemainoties cenai, lietotājs iegūst iespēju izmantot programmatūru arī Mac datoru un Android viedtālruņu un planšetdatoru aizsardzībai. Arī Kaspersky Internet Security – Multi-Device programmatūras komponentes citu platformu aizsardzībai ir guvušas atzinību dažādos testos. Tā, piemēram, vācu izdevums Macwelt ir ļoti augstu novērtējis Kaspersky Internet Security – Multi-Device risinājumā ietilpstošo Kaspersky Internet Security for Mac.

 

Vācu izdevuma Macwelt redakcija piešķīrusi apbalvojumu "Testa uzvarētājs" produktam Kaspersky Internet Security for Mac.

Vācu izdevuma Macwelt redakcijas apbalvojums “Testa uzvarētājs” produktam Kaspersky Internet Security for Mac.

Produktu Kaspersky Internet Security – Multi-Device iespējams pilnfunkcionāli izmēģināt bez maksas 30 dienu laikā, lejupielādējot to vietnes kaspersky.antivirus.lv sadaļas “Lejupielāde”. Izmēģinājuma laikā, tāpat kā komerciālas licences darbības laikā, lietotājs saņem kvalificētu vietējo bezmaksas tehnisko atbalstu. Kaspersky Internet Security – Multi-Device komponente Windows datoru aizsardzībai ir pieejama arī ar saskarni latviešu valodā. Šobrīd Latvijā ir spēkā akcijas, kuru ietvaros Kaspersky Internet Security – Multi-Device var iegādāties par izdevīgu cenu. Vairāk par akcijām var uzzināt produkta mājas lapā.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 2 = 1

Uz augšu