Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky aizsardzība Android tālruņiem testos uzrāda stabili augstus rezultātus

Kaspersky aizsardzība Android tālruņiem testos uzrāda stabili augstus rezultātus

Kaspersky aizsardzības risinājumi visos segmentos, sākot no mājas un beidzot ar korporatīvo, gadiem ilgi uzrāda stabili augstus rezultātus antivīrusu testos, kas liecina par produktu kvalitāti un to tehnoloģisko atbilstību tekošajiem apdraudējumiem. Šajā ziņā nav izņēmums arī Kaspersky Internet Security for Android, kas nesen tika būtiski pastiprināts ar mašīnmācīšanās tehnoloģiju atbalstu. Šogad produkts visos Vācijā bāzētās organizācijas AV-TEST testos ir ieguvis augstāko punktu skaitu gan aizsardzībā, gan lietojamībā.

 

 

Kaspersky šī gada maijā informēja, ka  Kaspersky Internet Security for Android ir papildināts ar tehnoloģisku jauninājumu — Cloud ML for Android, lai labāk cīnītos pret arvien attīstošos mobilo ļaunprogrammatūru. Šī tehnoloģija ļauj risinājumam vēl ātrāk reaģēt uz iepriekš nezināmiem draudiem un saglabā aplamas pozitīvās nostrādes viszemākajā līmenī, kas ir īpaši svarīgi laikā, kad mobilās ļaunprogrammatūras uzbrukumu skaits aug (pagājušajā gadā tas gandrīz dubultojās). Šogad trīs notikušo AV-TEST testu rezultāti ar 6 punktiem no 6 aizsardzībā un lietojamībā (vērtē aplamās iedarbes) apstiprina, ka produkta attīstība notiek pareizā virzienā.

 

Visos trīs šī gada testos Kaspersky Internet Security for Android ir saņēmis augstako iespējamo punktu skaitu un AV-TEST sertifikātus.

Visos trīs šī gada testos Kaspersky Internet Security for Android ir saņēmis augstāko iespējamo punktu skaitu un AV-TEST sertifikātus.

Ikreiz, kad lietotājs lejupielādē savā mobilajā ierīcē lietotni, tehnoloģija pielieto mākoņa mašīnmācīšanās algoritmus, kas ir apmācīti, izmantojot miljoniem ļaunprogrammatūras paraugu. Šāda pieeja ļauj mazāk nekā sekundē izanalizēt tūkstošiem dažādu lietotnes parametru, ieskaitot pieprasītās atļaujas, un uzreiz nodrošina precīzu verdiktu. Pat tad, ja lietotne ir īpašs vai pārveidots ļaunprogrammatūras paveids, kāds iepriekš nav redzēts, Cloud ML for Android to atpazīst kā kaitīgu, pamatojoties uz tipiskajiem parametriem, kas atbilst jau zināmiem draudiem.

Jaunās tehnoloģijas priekšrocības ir ne tikai mašīnmācīšanās algoritmi, bet arī tas, ka tā izmanto Kaspersky Security Network — Kaspersky komplekso izkliedēto, mākonī balstīto infrastruktūru, kas apstrādā anonimizētu ļaunprogrammatūru, ko saņem metadatu plūsmā no miljoniem brīvprātīgo dalībnieku visā pasaulē. Atgādināsim, ka Kaspersky digitālā pamata infrastruktūra, ieskaitot Kaspersky Security Network un produktu salikšanas līniju, tiek pārnesta uz Šveici uzņēmuma Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas ietvaros.

 

 

Kaspersky Internet Security for Android brīdina par “legālo” komerciālo spiegošanas programmatūru

Globālajā tirgū tiek piedāvāta visai plaša tā saucamo likumīgo izspiegošanas programmu (dēvētu arī par stalkerware vai spouseware) izvēle uzstādīšanai kādā no darbinieka vai radinieka elektroniskajām ierīcēm. Lai gan stalkerware skaitās likumīga programmatūra un netiek atpazīta kā kaitīga, daudzi antivīrusi to spēj atklāt un informē par to lietotājus. Vienīgi tā tiek dēvēta par not-a-virus, jo formāli šādu programmu nevar uzskatīt par kaitīgu. Tomēr šīs klases apdraudējumus nevajadzētu ignorēt. Ja jūs izmantojat Kaspersky Internet Security for Android, jums nevajadzēs tikt skaidrībā par apdraudējumu klasēm un nosaukumiem. Kaspersky uzskata, ka nodēvēt slēptu izspiegošanas programmu par “nevīrusu” nav īsti pareizi – cilvēki var nesaprast, kādus draudus tā rada. Šī iemesla dēļ Kaspersky ir izstrādājis jaunu funkciju “Privacy Alert”, kura mērķtiecīgi brīdinās jūs par izsekošanu un izskaidros tās bīstamību. Vairāk par to lasiet ziņā “Kas nav kārtībā ar “legālo” komerciālo spiegošanas programmatūru“.

Komerciālajā versijā produkts Kaspersky Internet Security for Android pircējiem Lavijā pieejams gan atsevišķi, gan kā komponente multiplatformu personālajos produktos Kaspersky Internet Security un Kaspersky Total Security, kā arī mazā biznesa multiplatformu aizsardzības produktā Kaspersky Small Office Security. Produktam ir arī bezmaksas versija, kas ļauj pārbaudīt mobilo ierīci uz ļaunprogrammatūras esamību, bet nenodrošina pastāvīgu tās aizsardzību, kā arī piedāvā mazāku pārējo funkcionalitāti. Pēc produkta lejupielādes un uzstādīšanas tas darbojas bezmaksas jeb izmēģinājuma versijas režīmā līdz tiek ievadīts komerciālās licences aktivizācijas kods.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

42 − 40 =

Uz augšu