Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky atkal perfekts rezultāts AV-Comparatives aizsardzības testā

Kaspersky atkal perfekts rezultāts AV-Comparatives aizsardzības testā

Lai gan tas negadās katru dienu un ir skaidrs, ka pilnīgi simtprocentīgu aizsardzību nevar nodrošināt neviens, tomēr ir patīkami redzēt antivīrusu testa rezultātos 100% aizsardzībā un 0 viltus trauksmēs. Tas nozīmē, ka antivīruss tiešām ir tuvu ideālam aizsardzības kvalitātē. Šādu perfektu rezultātu austriešu AV-Comparatives testos jau otro reizi šogad ir nodemostrējis produkts Kaspersky Internet Security.

 

Kaspersky perfekts rezultāts AV-Comparatives Real-World Protection testā.

Kaspersky perfekts rezultāts AV-Comparatives Real-World Protection testā.

AV-Comparatives aprīļa “Real-World Protection” testā tika izmantotas 368 “dzīvas” saites uz programmatūras ievainojamību ekspluatējumiem vai ļaunprogrammām internetā. Testa datori bija aprīkoti ar Microsoft Windows 7 Home Premium 64 Bit SP1. Der atzīmēt, ka Microsoft piedāvātā iebūvētā aizardzība tradicionāli ir izrādījusies visvājākā.

Kaspersky Internet Security Latvijā ir iegādājams produkta Kaspersky Internet Security – Multi-Device sastāvā. Šobrīd šim produktam spēkā ir akcijas, kas ļauj to iegādāties to par izdevīgāku cenu. Kaspersky Internet Security var pilnfunkcionali izmēģināt 30 dienas bez maksas, lejupielādējot to no kaspersky.antivirus.lv.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

  1. Gribētos redzēt šī antivīrusa testa rezultātus

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

21 − = 16

Uz augšu