Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky atkārtoti iegūst gada ātrākā antivīrusa apbalvojumu no AV-TEST

Kaspersky atkārtoti iegūst gada ātrākā antivīrusa apbalvojumu no AV-TEST

Antivīrusu programmu darbības ātrums ir ļoti svarīgs to raksturojums, jo aizsardzības risinājumam ne vien jāspēj pēc iespējas kvalitatīvāk bloķēt ļaunprogrammatūru, bet pie viena nedrīkst arī pārlieku traucēt lietotāju. Bieži vien ar antivīrusu darbības ātruma novērtējumiem ir saistīti dažādi pārpratumi, tāpēc uzreiz vienosimies, ka šeit mēs runājam tikai par to, kas patiesi ir pats svarīgākais – cik lielā mērā antivīrusu programmas palēnina tādas ikdienā veicamas darbības, kā dokumentu atvēršana, failu lejupielāde, failu kopēšana utt.

Minētos antivīrusu programmu darbības ātruma raksturojumus regulāri mēra antivīrusu testētāji un ik gadu sadala gada apbalvojumus. Kaspersky Lab jau pagājušajā gadā pārsteidza daudzus ar ātrākā antivīrusa gada apbalvojumiem. Arī šī gada sākums ir atnesis apbalvojumus ātruma testu kopsavilkumos par pagājušo gadu. Galvenais no tiem ir AV-TEST apbalvojums “Best Performance 2015”.

 

AV-TEST apbalvojums par vislabākajiem rezultātiem ātruma jeb datoru noslodzes testos 2015. gadā.

AV-TEST apbalvojums par vislabākajiem rezultātiem ātruma jeb datoru noslodzes testos 2015. gadā.

Vācu AV-TEST nav vienīgais, kas atzinis Kaspersky Internet Security ātrdarbības teicamos rādītājus. Augstāko vērtējumu ātrdarbībā līdz ar augstāko atzinību aizsardzībā ir piešķīris arī britu testētājs Dennis Technology Labs. Un arī tas nav viss, jo arī testētāji no AV-Comparatives ir piešķīruši Kaspersky bronzas godalgu 2015. gadā kategorijā “Best overall speed 2015”.

 

Screen Shot 2016-03-17 at 21.57.06

Dennis Technology Labs apbalvojums produktam Kaspersky Internet Security par teicamiem rezultātiem ātruma jeb datoru noslodzes testos 2015. gadā.

Runājot par antivīrusu darbības ātrumu, gribētos piebilst, ka datoru lietotāji, sākot lietot kādu antivīrusu, problēmu gadījumos bieži vien nekonsultējas ar tehnisko atbalstu un paliek ar savu negatīvo pieredzi un viedokli, lai gan problēmas risinājums var būt dažu peles klikšķu attālumā. Tāpēc nekautrējieties jautāt, ja pēc antivīrusa uzstādīšanas kaut kas nedarbojas tā, kā gaidīts. Iespējams, izrādīsies, ka datorā ir palikuši aktīvi pārpalikumi no iepriekšējā antivīrusa un traucē korekti darboties tikko uzstādītajam antivīrusam vai atgadījies kaut kas cits tikpat ikdienišķs. Speciālistam, kurš katru dienu risina šādas situācijas, problēmas novēršana neaizņems daudz laika un kārtīga antivīrusa pircējam šāda palīdzība pienākas bez maksas.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

86 − 76 =

Uz augšu