Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky atzīst par labāko finanšu aizsardzībā

Kaspersky atzīst par labāko finanšu aizsardzībā

Mums visiem ir labi zināms, ka kibernoziedznieki galvenokārt tīko pēc naudas. Tā var tikt iegūta dažādos nelikumīgos veidos, taču viens no populārākajiem ir tieša piekļuve interneta banku kontiem. Protams, arī šajā lauciņā var tikt pielietoti dažādi paņēmieni. Lai noskaidrotu, kā tiek galā ar šāda veida apdraudējumiem dažādu ražotāju specializētie un universālie drošības programmatūras risinājumi, organizācija MRG Effitas veic regulārus specializētus testus. Tā, piemēram, 2014. gada otrajā ceturksnī bez reālu finanšu zagšanas ļaunprogrammatūras paraugu izmēģināšanas pētnieki simulēja arī vidutāja (Man-in-The-Middle) uzbrukumus.

Četri MRG Effitas ceturkšņa pārskati, sākot no 2014. gada otrā ceturkšņa un beidzot ar 2015. gada pirmo ceturksni, liecina, ka risinājumā Kaspersky Internet Security — Multi-Device pieejamā tehnoloģija «Droša nauda» (Safe money) ir bijusi viena no visefektīvākajām — tā ir sevi lieliski parādījusi visos pētījumos un saņēmusi sertifikātus MRG Effitas Certified. Saskaņā ar četru secīgo testu rezultātiem Kaspersky Lab un tā izstrādne ir izpelnījusies augstāko apbalvojumu Online Banking/Browser Security Award 2014/15.

 

Online Banking/Browser Security Award 2014/15

Kaspersky Lab apbalvojums Online Banking/Browser Security Award 2014/15

«Ne visi drošības rīki spēj efektīvi pretoties jaunākajiem finansiālajiem kiberdraudiem. Vēl mazāk ir tehnoloģiju, kas spēj konsekventi veikt šo uzdevumu, neraugoties uz nepārtraukti mainīgo draudu ainu. Modulis «Droša nauda» visos testos stabili pierāda savu efektivitāti. Tieši tāpēc mēs ar prieku pasniedzam Kaspersky Lab apbalvojumu Online Banking/Browser Security Award 2014/15,» sacīja MRG Effitas dibinātājs un ģenerāldirektors Sveta Miladinovs.

 

AV-TEST INNOVATION AWARD 2013 in the category of Secure Online Transactions

Kaspersky Lab apbalvojums AV-TEST INNOVATION AWARD 2013 kategorijā Secure Online Transactions

Šī nav pirmā atzinība, ko Kaspersky Lab saņem par tehnoloģiju kopumu, kas iekļauts modulī «Droša nauda». Jau 2013. gadā to ar balvu AV-TEST INNOVATION AWARD 2013 kategorijā Secure Online Transactions apbalvoja autoritatīvākā pasaulē testēšanas organizācija AV-TEST.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 1 = 5

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu