Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky iztur 14 mēnešu testu bez nevienas viltus trauksmes un kļūdainas bloķēšanas

Kaspersky iztur 14 mēnešu testu bez nevienas viltus trauksmes un kļūdainas bloķēšanas

Iedomājieties, ka uzstādāt parastu Notepad++, Yahoo Messenger vai WinRAR atjauninājumu — un pēkšņi parādās antivīrusa brīdinājums: jūs esat palaidis kaitīgu programmu! Taču tā pat nav nekāda reti sastopama, bet gluži parasta programma, kurai noteikti vajadzētu būt katra antivīrusa „baltajā sarakstā”. Kas noticis? Vai jūsu antivīruss nedarbojas kā nākas? Vai arī kāds uzlauzis programmas izstrādātāja interneta vietni?

 

yesno

 

Ja lejupielādējat programmatūru no oficiālām vietnēm un izvairāties no torentu trekeriem, kā arī no pusnelegāliem forumiem, tad, visticamāk, ar jūsu programmu viss ir kārtībā, bet jūsu antivīruss ir parādījis nepamatotu brīdinājumu. Tā mēdz atgadīties, lai gan tā nedrīkstētu notikt. Šādas kļūdas baida lietotājus un sliktākajā gadījumā liek viņiem ignorēt vai pat vispār izslēgt drošības programmatūru — lai nemaisās pa kājām! Ik dienu internetā parādās jaunas programmas un svarīgi atjauninājumi, kurus antivīruss nedrīkst uzskatīt par kaitīgiem.

Neatkarīgās laboratorijas AV-TEST datordrošības speciālisti 14 mēnešus, no 2015. gada janvāra līdz 2016. gada februārim pārbaudīja, cik bieži šādas kļūdas pieļauj dažādi drošības risinājumi. Laboratorija AV-TEST testēja 33 produktus: 19 antivīrusus individuāliem lietotājiem un 14 korporatīvos risinājumus.

Speciālisti vērtēja, cik precīzi darbojas drošības risinājumi un cik bieži tie kļūdās — bloķē vai uzskata par aizdomīgām dažādas programmas un tīmekļa vietnes, kā arī darbības, kas tiek veiktas, kad uzstāda un lieto pavisam normālas programmas.

Lai iegūtu precīzus rezultātus, AV-TEST lika antivīrusiem pārbaudīt 7,7 miljonus datņu, tostarp Microsoft Windows 7, 8 un 10 un Microsoft Office programmu jaunākās versijas. Vēl laboratorija savā testā izmantoja 7000 tīmekļa vietņu un pa diviem lāgiem palaida 280 lietojumprogrammu.

 

Kaspersky ideāls rezultāts AV-TEST personālo produktu testā - nevienas viltus trauksmes vai kļūdainas bloķēšanas.

Kaspersky ideāls rezultāts AV-TEST personālo produktu testā – nevienas viltus trauksmes vai kļūdainas bloķēšanas.

 

Visi drošības risinājumi kopumā darbojās labi, tomēr lielākā daļa antivīrusu nespēja izpildīt vienu vai otru uzdevumu — atšķirībā no Kaspersky Internet Security, kas funkcionēja nevainojami. Korporatīvo risinājumu grupā no visiem antivīrusiem tikai Kaspersky Endpoint Security un Kaspersky Small Office Security bez kļūdām izpildīja visus uzdevumus.

 

Kaspersky ideāls rezultāts AV-TEST biznesa produktu testā - nevienas viltus trauksmes vai kļūdainas bloķēšanas.

Kaspersky ideāls rezultāts AV-TEST biznesa produktu testā – nevienas viltus trauksmes vai kļūdainas bloķēšanas.

Tā nebūt nav pirmā reize, kad Kaspersky Lab ieņem pirmo vietu AV-TEST pārbaudēs. Tā līdzīgā 14 mēnešu testā, kurā tika mērīta antivīrusu ietekme uz ikdienā bieži veicamām darbībām, Kaspersky Internet Security izrādījās visātrākais. Regulārajos AV-TEST testos, kuru rezultāti tiek publicēti ik divus mēnešus, Kaspersky risinājumi* parasti ir starp retajiem, kuri saņem augstāko atzinību TOP PRODUCT.

Kaspersky Lab regulāri sūta savus risinājumus neatkarīgām laboratorijām, lai pārliecinātos, ka uzņēmums joprojām attīstās pareizā virzienā un dara visu, lai aizsargātu savus klientus. Protams, ka nekas nav perfekts, bet ar Kaspersky risinājumu jums ir vislielākā iespējamība, ka antivīruss netraucēs ar kļūdainiem brīdinājumiem.

* Kaspersky produktiem ir pieejams 30 dienu bezmaksas pilnfunkcionāls izmēģinājums ar vietējo tehnisko atbalstu, lejupielādējot personālos un mazā biznesa produktus vai pieprasot izmēģinājumu korporatīvajiem produktiem pie Kaspersky Lab partneriem vai izplatītāja.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

18 − 14 =

Uz augšu