Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky Lab atkal pārliecinošs sniegums AV-TEST testos

Kaspersky Lab atkal pārliecinošs sniegums AV-TEST testos

Vācu neatkarīgā antivīrusu testēšanas organizācija AV-TEST ir nopublicējusi kārtējos mājas un biznesa antivīrusu testu rezultātus. Šoreiz testi veikti datorsistēmās ar Windows 7 (SP1, 64 bit) operētājsistēmu, kas, neskatoties uz Microsoft izmisīgajām pūlēm Windows 10 bīdīšanā, ar 47% tirgus daļu vēl joprojām pārliecinoši ieņem pirmo vietu (tai seko Windows 10 ar 29%). Kā jau ierasts, AV-TEST pārbauda gan aizsardzību, gan ātrdarbību, gan lietojamību. Visi šie faktori kopumā raksturo aizsardzības kvalitāti.

 

 

Mājas produktu segmentā no Kaspersky Lab produktiem tradicionāli tiek testēts Kaspersky Internet Security, tā kā tas satur maksimāli pilnu tehnoloģiju klāstu aizsardzībai pret visu veidu apdraudējumiem internetā. Jāpiezīmē, ka testi daļēji ir paspējuši aizķert jauno 2018. produkta versiju, kura pie tekošajiem pircējiem Latvijā jau nonāk automātiski. Pat ja kāds tagad iegādājas kārbiņu ar uzrakstu 2017, viņam tik un tā uzstādās produkta svaigākā 2018. pamatversija.

 

Kaspersky Internet Security perfekts rezultāts aizsardzībā un īpašais sertifikāts TOP PRODUCT.

Kaspersky Internet Security perfekts rezultāts aizsardzībā un īpašais sertifikāts TOP PRODUCT.

Šajos AV-TEST testu rezultātos Kaspersky Internet Security ir vienīgais no antivīrusiem ar maksimālo punktu skaitu visās pārbaudēs – aizsardzībā, ātrdarbībā un lietojamībā. Ātrdarbības testos Kaspersky Internet Security ir bijis ievērojami labāks par vidējo līmeni. Piemēram, gan uz standarta, gan jaudīgas datorsistēmas produkts ir radījis 4% palēninājumu failu kopēšanā, kamēr vidējie rādītāji industrijā ir atbilstoši 16% un 21%. Ar detalizētu atskaiti var iepazīties AV-TEST vietnē.

 

Vislabākie rezultāti un īpašais sertifikāts TOP PRODUCT arī Kaspersky Lab biznesa produktiem.

Vislabākie rezultāti un īpašais sertifikāts TOP PRODUCT arī Kaspersky Lab biznesa produktiem.

Ar tikpat satriecoši labiem rezultātiem un īpašo sertifikātu TOP PRODUCT ir izcēlušies arī biznesa produkti Kaspersky Endpoint Security (AV-TEST atskaite) un Kaspersky Small Office Security (AV-TEST atskaite). Šķiet, ka šogad Kaspersky Lab ir gatava atkārtot fenomenālo pagājušā gada sasniegumu, kad AV-TEST tai piešķīra 8 no 15 gada balvām.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

16 + = 23

Uz augšu