Sākumlapa » Testi » Kaspersky Lab saņem TOP PRODUCT novērtējumu no AV-TEST

Kaspersky Lab saņem TOP PRODUCT novērtējumu no AV-TEST

Lai arī dažkārt diskutablā ceļā, bet Windows 10 iekaro arvien lielāku lietotāju loku. Kā zināms, tad pašas Microsoft piedāvātā antivīrusu aizsardzība ir tālu no tā līmeņa, ko varētu nosaukt par pietiekošu mūsdienu ierindas interneta lietotājam. Līdzīgi ir arī ar biznesa aizsardzības risinājumiem. Par laimi antivīrusu laukā ir daudz spēlētāju un par vienu tiem, jeb pareizāk par tā panākumiem, nu jau Windows 10 kontekstā tūlīt arī runāsim.

Antivīrusu testēšanas organizācija AV-TEST tikko ir nopublicējusi regulāro antivīrusu testu atskaites mājas un biznesa produktiem Windows 10 (64 bit) operētājsistēmā. Kaspersky Lab produkti, kuri pagājušo gadu noslēdza, savācot lielāko daļu AV-TEST gada balvu, arī tagad uzrāda lielisku sniegumu.

Mājas produktu kategorijā, kurā tradicionāli piedalās Internet Security klases programmatūra, Kaspersky Internet Security ir saņēmis visaugstāko punktu skaitu gan aizsardzībā, gan ātrdarbībā, gan lietojamībā un līdz ar to arī sertifikātu TOP PRODUCT.

 

Kaspersky Internet Security piešķirtais AV-TEST sertifikāts TOP PRODUCT

 

Kaspersky Internet Security

 

Līdzīgi panākumi Kaspersky Lab produktiem ir arī biznesa produktu klasē. AV-TEST ir notestējis uzreiz divus: Kaspersky Small Office Security un Kaspersky Endpoint Security for Business.

 

Kaspersky Small Office Security piešķirtais AV-TEST sertifikāts TOP PRODUCT

 

Kaspersky Small Office Security

 

Kaspersky Small Office Security, kurš pagājušo gadu noslēdza ar AV-TEST vēsturē vēl nebijušu rezultātu – uzreiz trīs gada balvām gan aizsardzībā, gan ātrdarbībā, gan lietojamībā, tagad ir saņēmis visur augstāko punktu skaitu un sertifikātu TOP PRODUCT.

 

Kaspersky Endpoint Security piešķirtais AV-TEST sertifikāts TOP PRODUCT

 

Kaspersky Endpoint Security

 

Kaspersky Endpoint Security for Business, kurš ir ļoti iecienīts iestāžu un uzņēmumu datortīklu aizsardzībā Latvijā, bet pasaulē tiek ierindots starp četriem gala iekārtu drošības risinājumiem – līderiem, šoreiz ir ieguvis vislielāko punktu skaitu ne tikai aizsardzībā un lietojamībā, bet arī ātrdarbībā, un, protams, novērtējumu TOP PRODUCT. Tas varētu būt saistāms ar neseno Kaspersky Endpoint Security for Business jaunas versijas iznākšanu, kur kā viens no būtiskiem uzlabojumiem tika minēts nozīmīgs ražīguma uzlabojums pamata darbības scenārijos.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

11 − 5 =

Uz augšu