Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky Lab saņem vairāk par pusi visu AV-TEST gada apbalvojumu

Kaspersky Lab saņem vairāk par pusi visu AV-TEST gada apbalvojumu

2016. gads antivīrusu kompānijai Kaspersky Lab ir noslēdzies ar fenomenāliem panākumiem antivīrusu testos, ko kompānijas eksperti saista ar HuMachine pieeju apdraudējumu atklāšanā, kas balstās uz cilvēka darba un mašīnmācīšanās (mākslīgā intelekta apakšnozare) apvienojumu inovatīvās automatizētās ļaunprogrammatūras detektēšanas sistēmās.

Autoritatīvākais no antivīrusu testētājiem pasaulē, neatkarīgā organizācija AV-TEST, kas bāzējas Vācijā, Magdeburgā, pēc 2016. gada testu rezultātiem 8 no 15 gada balvām ir piešķīrusi antivīrusu kompānijas Kaspersky Lab produktiem, tuvākajiem konkurentiem atvēlot vien pa divām. Tomēr tas vēl nav viss, jo pirmo reizi AV-TEST vēsturē viens produkts – Kaspersky Small Office Security – ir saņēmis balvas uzreiz trīs nominācijās, bet kopumā Kaspersky Lab ir pirmā, kas sasniegusi 100 AV-TEST apbalvojumu robežu.

 

Kaspersky Lab ir saņēmusi 8 no 15 AV-TEST gada balvām.

Kaspersky Lab ir saņēmusi 8 no 15 AV-TEST gada balvām.

Atgādināsim, ka salīdzinošos testus AV-TEST veic visa gada garumā, regulāri publicējot atskaites, kurās novērtētas produktu aizsardzības, lietojamības un ātrdarbības spējas. Atsevišķi tiek veikti arī ārstēšanas testi.

Kaspersky Endpoint Security for Business, kuru jau sesto gadu pēc kārtas analītiķi no Gartner iekļauj starp līderiem pasaulē (tādi šobrīd ir tikai četri), ir saņēmis AV-TEST gada balvas aizsardzības (Best Protection) un lietojamības (Best Usability) kategorijās. Kaspersky Small Office Security, uzrādot līdz šim nekad nesasniegtu panākumu AV-TEST garajā vēsturē, ir saņēmis AV-TEST gada balvas uz reiz trīs kategorijās: aizsardzības (Best Protection); ātrdarbības (Best Performance) un lietojamības (Best Usability). Kaspersky Internet Security, reprezentējot Kaspersky Lab mājas produktu līniju, ir saņēmis AV-TEST gada balvas par labāko ātrdarbību (Best Performance) un labāko lietojamību (Best Usability).

 

Atsevišķi jāatzīmē sasniegums datorinfekciju ārstēšanā. Kaspersky Lab bezmaksas antivīrusu rīks Kaspersky Virus Removal Tool ir atkārtoti ieguvis AV-TEST gada balvu par vislabāko inficētas datorsistēmas atjaunošanu (Best Repair). Šis varētu būt pārsteigums tiem, kuri iesaka ārstēšanai līdzīgu rīku no kompānijas Malwarebytes (visbiežāk nepiedalās testos vai arī uzrāda tajos vājus rezultātus, skat. MRG Effitas 360 Assessment & Certification Programme Q1 2017 9.-11. lpp.).

Vēl viens no Kaspersky Lab panākumiem, kas jau tika minēts, ir tas, ka kompānija kā pirmā ir sasniegusi 100 AV-TEST apbalvojumu robežu. Sakarā ar šo notikumu organizācija AV-TEST ir izsniegusi Kaspersky Lab īpašu sertifikātu.

Kaspersky Lab pirmā ir sasniegusi 100 AV-TEST apbalvojumu robežu.

Kaspersky Lab pirmā ir sasniegusi 100 AV-TEST apbalvojumu robežu.

Kā stāsta Kaspersky Lab antivīrusu pētījumu vadītājs, kompānijas tehnoloģiskā līderība ir skaidrojama ar dziļu apdraudējumu klāsta un attīstības pārzināšanu, kas ļauj izstrādāt unikālas mašīnmācīšanas tehnoloģijas. Tās aizsargā pret jauniem apdraudējumiem, balstoties uz daudzskaitlīgiem ļaundabīgas uzvedības indikatoriem.

Kaspersky Lab produkti pagājušajā gadā ir guvuši ne tikai fantastisko AV-TEST atzinību, bet kopumā ir dominējuši antivīrusu testos, izcīnot visvairāk pirmo vietu un visbiežāk nokļūsto pirmajā trijniekā.

Vairāk par Kaspersky Lab produktiem varat uzzināt vietnē https://kaspersky.antivirus.lv/. Turpat iespējams iegādāties elektroniski personālos un mazā biznesa produktus, kā arī lejupielādēt tos 30-dienu bezmaksas pilnfunkcionālam izmēģinājumam.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

3 Komentāri

  1. Šis ir uz mana pc un juutos droši!

  2. Visiem patīk Kaspersky 🙂

  3. Kaspersky Antivirus performs very well in Malware Detection Test. It can detect 98% malware (Type of virus) from our system over 300 live samples of malware we used. It requires you to on the browser extension before it detects malware threat online. We provide Kaspersky Support Phone to all.

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

5 + 5 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu