Sākumlapa » Testi » Labākie antivīrusi 2017. gadā

Labākie antivīrusi 2017. gadā

Drošības risinājumu ir nevis vienkārši daudz, to ir pat ļoti daudz. Kā lai parasts lietotājs orientējas tik plašā piedāvājumu klāstā? Reklāma paliek reklāma, bet izvēlēties tomēr vajadzētu, izmantojot pārbaudītu informāciju.

Tieši tādēļ tiek veikta neatkarīga testēšana. Ekspertu vērtējumam var uzticēties — citādi taču viņus nesauktu par neatkarīgiem. Bet vislabāk būs, ja izvēlēsities, balstoties uz vairākiem neatkarīgiem testiem — tā atmetīsiet nejaušības un iegūsiet objektīvāku vidējo vērtējumu. Vienīgā nelaime, ka testētāji nesadarbojas un neveido nekādu kopīgu reitingu. Lai jums būtu ērtāk tikt skaidrībā par dažādu antivīrusu drošumu, Kaspersky Lab katru gadu apkopo visdažādāko neatkarīgo testu rezultātus un veido TOP3 reitingu.

 

 

Kas ir antivīrusu risinājumu TOP3 reitings?

Šo reitingu aprēķina, izmantojot testus, kurus veikušas pasaulē lielākās specializētās laboratorijas: AV-Comparatives, AV-TEST, SE Labs, MRG Effitas, Virus Bulletin, ICSA Labs un PC Security Labs. Tiek ņemti vērā gan kompleksie, gan arī specializētie pētījumi, kur tiek salīdzināta, piemēram, dažādu antivīrusu efektivitāte cīņā ar izspiedējvīrusiem vai analizēta Android aizsardzība, kā arī aplamo iedarbju līmenis.

Katram drošības risinājumu piegādātājam tiek ņemti vērā trīs svarīgi rādītāji: cik reižu gadā tā produkti piedalījušies testos, cik reižu tie ierindojušies starp trim labākajiem un cik reižu ieņēmuši pirmo vietu. Lai būtu rezultāti objektīvāki, reitingā netiek ņemti vērā tādi uzņēmumi, kuri reti vēršas pie neatkarīgiem ekspertiem, tas ir, piedalās mazāk nekā 35% testu.

2017. gadā TOP3 reitingā iekļauti tādi pazīstami antivīrusu piegādātāji kā Avast, AVG, Avira, BitDefender, ESET, F-Secure, G DATA, McAfee, Microsoft, Sophos, Symantec, Trend Micro, Kaspersky Lab un daudzi citi. Pavisam 133 uzņēmumi. Lai uzzinātu vairāk par pirmā trijnieka testēšanas metodoloģiju, lūdzu, skatiet pilnu TOP3 novērtējumu atskaiti par 2017. gadu PDF formātā angļu valodā šeit.

Pirmie visās jomās

Absolūts reitinga līderis pēdējos divpadsmit mēnešus — un piekto gadu no vietas! — ir Kaspersky Lab. Uzņēmuma produkti ne tikai visaktīvāk piedalījušies testos (86 reizes gadā) bet arī 91% gadījumu ierindojušies starp trim labākajiem! Piemēram, Avast šis rādītājs ir 38%, bet Microsoft 0%. Kopumā Kaspersky Lab 78 reizes ir starp trim labākajiem un 72 reizes ir uzvarētāja godā.

 

 

Par ko tas liecina?

Ja jau Kaspersky Lab produkti tik bieži ieņem pirmās vietas un ir pārliecinoši līderi pirmo trīs vietu īpatsvarā, tad iemesls var būt tikai viens: tie spēj patiešām droši aizsargāt jūsu datorierīces pret jebkuriem apdraudējumiem, arī pret visjaunākajiem un sarežģītākajiem, turklāt bez viltus trauksmēm un pārliekas ietekmes uz aizsargājamo sistēmu veiktspēju.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

3 Komentāri

  1. Kaspersky nav slikts,bet uzskatu,ka Bitdefender tomer labaks

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

49 + = 53

Uz augšu