Sākumlapa » Testi » Labākie antivīrusi 2018. gadā

Labākie antivīrusi 2018. gadā

Pagājis vairāk kā gads, kopš mēs informējām par visu nozīmīgāko antivīrusu testu 2017. gada rezultātu apkopojumu TOP3. Pienācis laiks TOP3 reitingam par 2018. gadu. Atgādināsim, ka sastādot TOP3 reitingu, Kaspersky Lab apkopo pasaulē lielāko specializēto laboratoriju AV-TEST, AV-Comparatives, SE Labs, MRG Effitas, Virus Bulletin, ICSA Labs un citu veikto visu veidu testu rezultāti, jo neviens tests un laboratorija atsevišķi nevar nodrošināt to precizitāti un ticamību, ko dod koprezultāts.

 

 

Katram drošības risinājumu ražotājam tiek ņemti vērā trīs rādītāji: cik reižu gadā ražotājs piedalījies testos, cik reižu tā produkti ierindojušies starp trim labākajiem un cik reižu tie ieņēmuši pirmo vietu. Rezultātu precizitātei reitingā netiek ņemti vērā tādi uzņēmumi, kuri piedalās mazāk nekā 35% testu. Pilnu atskaiti PDF formātā angļu valodā par 2018 gadu ar testu un testētāju uzskaitījumu, pilnu dalībnieku sarakstu, metodoloģiju, rezultātu tabulu un tās atspoguļojumu grafiskā veidā jūs atradīsiet šeit, bet zemāk piedāvājam rezultātu tabulu ar skaitļiem, kas augstāk atspoguļoti grafiski.

 

 

Kā redzams no TOP3 rezultātu tabulas, jau sesto gadu pēc kārtas Kaspersky Lab risinājumi demonstrē visaugstāko aizsardzības kvalitāti neatkarīgajos testos. Uzņēmuma izstrādājumi 2018. gadā 73 reizes ierindojās pirmajā vietā 88 atsevišķos testos, kurus veica respektablas testēšanas laboratorijas visā pasaulē. Salīdzinājumam — tuvākais konkurents nonāca uz goda pjedestāla augšējā pakāpiena tikai 41 reizi. Tomēr galvenais TOP3 rādītājs ir pirmo trīs vietu īpatsvars (Score of TOP3 places (%)) un arī pēc šī rādītāja Kaspersky Lab ar 88% ir pārliecinošs līderis.

 

 

Šajā vietā mēs gribētu atgādināt panākumus, ko guva gan mājas, gan mazā un vidējā biznesa, gan korporatīvie Kaspersky Lab produkti autoritatīvā testētāja AV-TEST (Vācija) 2018. gada balvu sadalījumā.

 

 

Vairāk par AV-TEST gada balvām varat lasīt šeit, bet noslēgumā mēs gribam nocitēt kādu IT drošības industrijas profesionāli, kurš pirms dažām dienām publiski pauda, ka vienīgais produkts, kas, pateicoties mašīnmācīšanās tehnoloģijām, ļoti efektīvi tiek galā ar jaunas ļaunprogrammatūras paraugiem, ir Kaspersky ar viņam sekojošu konkurentu – Norton (Symantec). Pie viena viņš piebilda, ka, neskatoties uz uzlabojumiem, viņš kā hakeris spēj apiet AMSI un Windows Defender. “Abi manis minētie produkti [Kaspersky un Norton (Symantec)] ir problēma jaunām ļaunprogrammatūras saimēm, jo tie izmanto mašīnmācīšanās algoritmus jaunu paraugu atklāšanai. Viņiem abiem ir laba heiristika un mašīmācīšanās, atklājot ļaunprogrammatūru, bet Kaspersky dominē,” saka Hacker House līdzdibinātājs un direktors.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 64 = 66

Uz augšu