Sākumlapa » Testi » SE Labs piešķir Kaspersky Internet Security labākā mājas antivīrusu risinājuma gada balvu

SE Labs piešķir Kaspersky Internet Security labākā mājas antivīrusu risinājuma gada balvu

Antivīrusu testēšanas laboratorija, kas kopš 2016. gada ir pazīstama ar nosaukumu SE Labs un tagad ir pārcēlusies uz prestižo Vimbldonas rajonu Londonā, ir ne vien krietni paplašinājusi testu klāstu un dubultojusi savu testētāju komandu, bet arī sadūšojusies izlaist pirmo gada pārskatu ar balvām.

 

 

Labākā patērētāju antivīrusu risinājuma balvu pēc mēnešiem ilgas testēšanas SE Labs ir piešķīrusi Kaspersky Internet Security.

 

 

SE Labs veic gan regulāros testus, izlaižot atskaites četras reizes gadā, gan speciālos testus. Gan vienos, gan otros testos Kaspersky* risinājumi ir patstāvīgi saņēmuši augstāko vērtējumu “AAA”. Tas attiecas arī uz mazo biroju un korporatīvajiem drošības risinājumiem.

 

SE Labs mājas drošības risinājumu testa kopsavilkums par 2019. gada oktobri - decembri.

SE Labs mājas drošības risinājumu testa kopsavilkums par 2019. gada oktobri – decembri.

 

Kaspersky risinājumi patstāvīgi saņem augstāko SE Labs novērtējumu.

Kaspersky risinājumi patstāvīgi saņem augstāko SE Labs novērtējumu “AAA”.

Jāatzīmē, ka neviens tests, testētājs, ražotājs un tā produkti nav ideāli. Lai gūtu pēc iespējas pareizāku priekštatu, ir jāskata daudzi novērtējumi garākā laika posmā. 2019. gada rezultāti vēl nav apkopoti pilnībā. Drīz mēs ieraudzīsim citu testētāju gada kopsavilkumus un sagaidīsim arī 2019. gada TOP3, kas parādīs, cik bieži katrs ražotājs testos ir iekļuvis pirmajā trijniekā. Bet pagaidām ir pieejams TOP3 par 2018. gadu.

Kaspersky Internet Security operētājsistēmai Windows tiek piedāvāts arī ar saskarni latviešu valodā un tā lietotājiem tiek nodrošināts kvalificēts vietējais tehniskais atbalsts. Produktam pieejams 30 dienu bezmaksas izmēģinājums.

 

Kaspersky Internet Security neļaus vietnēm izsekot jūs

 

* AntiVirus.LV apskata Kaspersky panākumus un piedāvā tā drošības risinājumus, jo, balstoties uz ilggadējo pieredzi, atsauksmēm no klientiem un neskaitāmiem testu (arī savu) rezultātiem, joprojām uzskata šī ražotāja risinājumus par labākajiem, kā mājas, tā arī biznesa segmentā. Tas attiecas ne tikai uz aizsardzības kvalitāti, bet arī uz caurredzamību.

Atgādināsim, ka pēc apstiprinājumus neguvušiem apvainojumiem medijos, kas sekoja Kaspersky ekspertu publicētajiem pētījumiem par liela mēroga kiberspiegošanas kampaņām, uzņēmums, konsultējoties ar valstu regulatoriem, attīsta savu Starptautisko caurredzamības iniciatīvu. Tās ietvaros Kaspersky digitālā infrastruktūra (mākonis, programmatūras salikšanas virtuālā līnija) tiek izvietota Šveicē, ir atvērti caurredzamības centri (šobrīd Cīrihē un Madridē, drīz Sanpaulu un Kualalumpurā), kur valstu un partneru pārstāvji var iepazīties ar produktu pirmkodu, visiem atjauninājumiem, ļaunprogrammatūras detektēšanas noteikumiem, tehnisko dokumentāciju, produktu izstrādes un datu apstrādes praksi, kā arī var kompilēt programmatūru un salīdzināt to ar publiski pieejamo. Kaspersky ir arī sekmīgi izgājis auditu, ko veica viens no „lielā četrinieka” auditoru uzņēmumiem un ir izsludinājis atlīdzību programmu ievainojamību atklājējiem. Līdzīgas caurredzamības programmas, kas pie nepieņemamas uzņēmuma rīcības nozīmētu tā pašnāvību, nav nevienam citam antivīrusu uzņēmumam (piedāvājumus piedalīties citi uzņēmumi noraidīja). 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

85 − = 77

Uz augšu