Sākumlapa » Testi » Visvairāk AV-TEST gada balvu saņem Kaspersky Lab

Visvairāk AV-TEST gada balvu saņem Kaspersky Lab

Tradicionāli februāris un marts ir tie mēneši, kad tiek apkopoti iepriekšējā gada antivīrusu testu rezultāti un sadalītas gada balvas. 21. februārī AV-TEST, kas mājo Vācijā, Magdeburgā, nāca klajā ar īsu 2018. gada pārskatu un gada apbalvojumiem mājas, mazā un vidējā biznesa un korporatīvo produktu segmentos tādās  kategorijās kā aizsardzība, ātrdarbība, lietojamība, ārstēšana un mobilā drošība. Visvairāk gada balvu par sniegumu 2018. gadā saņēma Kaspersky Lab.

Ko par 2018. gadu saka AV-TEST? Ilggadējie testēšanas eksperti atzīmē, ka aizvadītais gads ir bijis ļoti skaļš ar kriptovalūtu biržu apzagšanām, uzbrukumiem ar starpbanku tīkla SWIFT palīdzību, grandiozām datu noplūdēm un Facebook skandālu. Kiberdrošības eksperti ziņoja par valsts līmeņa ļaunprogrammatūras uzbrukumiem, galvenokārt spiegošanas kontekstā. Piemēram, šeit varat lasīt par to kā Olympic Destroyer pievērsās bioloģisko un ķīmisko draudu novēršanas izpētes un izstrādes laboratorijām Nīderlandē, Vācijā, Francijā, Šveicē un Ukrainā.

 

 

Windows platforma turpināja būt izteikts līderis ļaunprogrammatūras pieplūduma jomā ar 11,4 miljoniem jaunu ļaunprogrammatūras paraugu ik mēnesi. Tas nozīmē 4,4 jaunus paraugus ik sekundi, tādējādi palielinot zināmo Windows ļaunprogrammatūras paraugu skaitu virs 850 miljoniem.

AV-TEST gada balvas tika izsniegtas ceremonijā, kas notika Vācijas pilsētā Erfurtē. Tās kategorijās PROTECTION, PERFORMANCE (speed), USABILITY, REPAIR un MOBILE SECURITY saņēma AhnLab (1 balva), Avast (1 balva), Avira (2 balvas), Bitdefender (3 balvas), F-Secure (2 balvas), Kaspersky Lab (8 balvas), Seqrite (1 balva), Symantec (6 balvas) un Trend Micro (2 balvas).

 

AV-TEST gada balvu sadalījums par 2018. gadu.

AV-TEST gada balvu sadalījums par 2018. gadu.

Visvairāk AV-TEST gada balvu par sniegumu 2018. gadā saņēma Kaspersky Lab. Kā raksta AV-TEST, “Kaspersky Lab nepārtraukti demonstrēja visaugstākos rādītājus visā 2018. gada testu sezonā, un tāpēc saņem 2018 AV-TEST balvu testa kategorijās “Labākā aizsardzība”, “Labākā veiktspēja”, “Labākā lietojamība” un “Labākā ārstēšana”.”

 

 

AV-TEST GmbH izpilddirektors Gvido Hābihts (Guido Habicht) saka: “Ar tās “Internet Security”, “Endpoint Security”, “Small Office Security” un “Virus Removal Tool” drošības risinājumiem Kaspersky Lab spēja uzstādīt jaunus standartus ne vienā, bet vairākās kategorijās. Līdz ar to Kaspersky Lab saņem balvas “Labākā aizsardzība 2018”, “Labākā veiktspēja 2018”, “Labākā lietojamība 2018” un “Labākā ārstēšana 2018”.

Rezultāts nav pārsteidzošs, jo tas kaut kādā mērā korelē ar iepriekšējo gadu antivīrusu testu kopsavilkumu TOP3, ko veido pats Kaspersky Lab, par pamatu ņemot testu rezultātu datus no visiem ievērojamākajiem testētājiem pasaulē (zemāk jūsu uzmanībai TOP3 par 2017. gadu).

 

 

Saskaņā ar testu rezultātu kopsavilkumiem, Kaspersky Lab jau vismaz piecus gadus visbiežāk ir starp trīs labākajiem un iekaro visvairāk pirmo vietu. Vairāk par 2017. gada antivīrusu salīdzinājumu TOP3 lasiet šeit, bet 2018. gada TOP3 vēl tiek gatavots. Sekojiet mūsu jaunumiem!

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 88 = 90

Uz augšu