Sākumlapa » Notikumi » Eksperti Kaspersky Lab samitā: labas ļaunprogrammatūras nav

Eksperti Kaspersky Lab samitā: labas ļaunprogrammatūras nav

5. jūnijā Kaspersky Lab rīkoja tiešsaistes samitu, lai apspriestu kiberdrošības nozares problēmas un to, kā sadarbība un caurredzamība var atjaunot uzticēšanos un palīdzēt aizsargāt visiem pieejamas kibertelpas nākotni. To vadīja BBC žurnāliste un pasākumu vadītāja Andžela Lamonta.

 

 

Sanāksmē bija iespēja vairāk uzzināt par radikālajām infrastruktūras pārmaiņām, ko Kaspersky Lab ievieš Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas ietvaros, lai risinātu dažas no konstatētajām problēmām. Galvenajā samita daļā notika diskusija, kurā piedalījās Cartimandua Insight direktore un bijusī Facebook un Eiropola līdzstrādniece Dr. Viktorija Beinsa, kiberdrošības evaņģēlists no AS G-Data Software Edijs Vilemss, Kaspersky Lab viceprezidents sabiedrisko lietu jautājumos Antons Šingarjovs un izdevuma Virus Bulletin redaktors Martijns Grūtens.

 

 

Ja jūs interesē jautājumi par valstu sponsorēto ļaunprogrammatūru, privātumu, kibertelpas un kiberdrošības attīstību un nākotni un jūs nebaida arī britu angļu valoda, tad pasākuma ieraksts ir jūsu rīcībā.

 


Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 16 = 24

Uz augšu